SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» üreticilerinden Mcdodo, dünyanın en hızlı şarj adaptörünü üretti- Basın Açıklaması » Gun Baslangici (Test) » Securitas, AVM’lerdeki HES kontrol yoğunluğunu ve teması azaltmak için yeni bir çözüm geliştirdi- Basın Açıklaması » Cardata’dan İkinci Elde ‘Hemen Sat’ Kolaylığı- Basın Açıklaması » LG, LG OLED TV’nin yedinci defa pazar lideri olmasının yanı sıra 190’dan fazla ödüle layık görüldü- Basın Açıklaması » Türkiye Ekonomi Gündemi - 22 Ocak » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü - 22 Ocak- 17 Mart » Dünya Borsaları Tatil Takvimi » Dünya Ekonomi Gündemi » Vaillant Group Türkiye Satış ve Pazarlama Departmanlarında organizasyonel değişiklikler gerçekleştirildi - Basın Açıklaması » Alpaslan II Barajı ve HES Kırma Yıkama Eleme Tesisi Projesi ile İlgili ÇED Gerekli Değildir' Kararı Verildi » Fortinet, Amazon Web Services (AWS) ile yeni entegrasyonlarını duyurdu - Basın Açıklaması » Anadolu Efes, FMCG Sektöründe “İş’te Eşit Kadın” Sertifikası Alan İlk Şirket Oldu - Basın Açıklaması » Karayel Nakliyat, yeniden Volvo Trucks’ı tercih etti - Basın Açıklaması » TEGV, yüz yüze eğitimi dijitalle destekleyecek; 2021'de daha çok çocuğu uzaktan eğitimle buluşturacak - Basın Açıklaması » Ocak Ayının E-ticaretteki Yıldızları, Ayçiçek Yağı, Akıllı Süpürge ve Bluetooth Kulaklık Oldu - Related Digital'in » Yakın Doğu Üniversitesi, 2020’de Bilimsel Makaleleri En Çok Atıf Alan Üniversiteler Sıralamasında Dünya Genelinde İlk Binde Yer Aldı. - Basın Açıklaması » Ak Yatırım’ın dijital işlem platformu TradeAll, Global Banking & Finance Awards 2020’de iki ödül birden aldı - Basın Açıklaması » İstanbulkart, ŞOK Market’i de ağına ekledi- İBB » Amazon Türkiye’de Cep Telefonu Aksesuarlarında %50’ye varan indirim - Basın Açıklaması

üreticilerinden Mcdodo, dünyanın en hızlı şarj adaptörünü üretti- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, en hızlı şarj adaptörünü üretti. Türkiye’ye de dünya ile aynı anda gelen 100W GaN teknolojili şarj adaptörleri 499 TL’lik fiyatla teknoloji marketlerinde satışa sunuldu.
 
Galyum nitrür isimli yarı iletkenle üretilen GaN şarj adaptörleri hızlı şarj dünyasının yeni gözdesi oldu. Silikon temelli geleneksel şarj cihazlarından daha az parçaya ihtiyaç duyduğu için ufak boyutlarda ama daha yüksek çıkış verebilen bu teknoloji, dünyanın en büyük mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo'nun da üzerinde çalıştığı en önemli konulardan biriydi. Mcdodo'nun tasarımıyla da oldukça iddialı olan 100W GaN şarjları, en hızlı şarj sürelerini en ufak boyuttaki adaptörlerle sunuyor. Bünyesinde birden fazla port barındıran Mcdodo GaN şarjlar, aynı anda akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılabiliyor. Özel koruma teknolojisi ile cihazları güvenli bir şekilde şarj ediyor.
 
Mcdodo GaN 65W şarj adaptörü Samsung marka bir akıllı telefonu 90 dakikada yüzde 100 şarj edebiliyor. 124 gramlık ağırlığıyla da taşıma kolaylığı sağlıyor. Yine Type-C üzerinden 90 dakika içinde Macbook Pro ve MacBook Air’i hızlı şekilde tam şarj edebiliyor. iPhone hızlı şarjıyla ise 30 dakikada yüzde 50 şarj imkanı sunuyor.
 
Mcdodo GaN 100W şarj adaptörü Samsung marka bir akıllı telefonu 70 dakikada yüzde 100 şarj edebiliyor. Yine Type-C üzerinden 70 dakika içinde Macbook Pro ve MacBook Air’i hızlı şekilde tam şarj edebiliyor. iPhone hızlı şarjıyla ise 20 dakikada yüzde 50 şarj imkanı sunuyor.
 
Mcdodo GaN şarjlara ve diğer ürünlere; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden ulaşabilirsiniz.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.