SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Gun Baslangici (Test) » Gun Baslangici (Test) » Türkiye Ekonomi Gündemi - 20 Mart » Merkez Bankaları Günlüğü - 19 Mart/ 1 Mayıs » Dünya Borsaları Tatil Takvimi » Dünya Ekonomi Gündemi » Boeing CEO'su Etiyopya Havayolları'nın uçak kazalarına ilişkin açıklamada bulundu- Basın Açıklaması » Dicle EDAŞ seçim hazırlıklarını tamamladı- Basın Açıklaması » Edenred'in mobil uygulaması My Edenred, yemek kartlarını cep telefonlarına taşıyor- Basın Açıklaması » Yeni Renault Clio, Cenevre'de en iyi otomobil seçildi- Basın Açıklaması » The Core Istanbul MBFWI kapsamında kapılarını açtı- Basın Açıklaması » İGA, özel yolcu programını İGA PASS hizmete aldı - Basın Açıklaması » QNB Finansbank Konya Tarım Fuarı’nda Tarım Kart’ı tanıttı - Basın Açıklaması » Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonu İçin Geri Sayım Başladı - Basın Açıklaması » BİST 100 ENDEKSİ BUGÜN % 0.26 YÜKSELDİ (104861), TOPLAM GÜNLÜK İŞLEM HACMİ 10 MİLYAR 493 MİLYON TL OLDU » ALBAYRAK:ÖNCÜ VERİLER GÖSTERİYOR Kİ, 2019 YILI İLK ÇEYREĞİNİ EKONOMİDE GÜÇLÜ BİR TOPARLANMA VE BÜYÜMEDE BEKLENENDEN İYİ BİR PERFORMANS İLE KAPATACAĞIZ » ALBAYRAK:ADIM ADIM EKONOMİ PROGRAMIMIZ ÇERÇEVESİNDE MEMLEKETİMİZ TRABZON’DA İŞ İNSANLARIMIZ İLE BULUŞTUK » Altın Analizi (Ikon Menkul ) » Akşam Analizi (Dinamik Menkul Değerler ) » EURUSD Analizi (Dinamik Menkul Değerler )

Sign Of The City Awards'da Tahincioğlu'na Üç Ödül Birden - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Hayata geçirdiği projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden Sign of the City Awards 2018'de üç ödül birden aldı. Tahincioğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi projesiyle 'En İyi Pazarlama', İçerde Çocuk Var projesiyle'En İyi Sosyal Sorumluluk' ve Nidapark Seyrantepe projesiyle 'En İyi Tesis Yönetimi', ödüllerine layık görüldü.

Türk gayrimenkul sektörünü, en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards'ta, bu yıl da sektörün en iyi projeleri ve gelecek vadeden yaklaşımlar ödüllendirildi. Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards'da beş farklı kategoride finale kalarak, en fazla projes ile finale kalan firma oldu. Markalı konut sektörünün lideri Tahincioğlu, Sign of the City Awards 2018'de, En iyi pazarlama kampanyası kategorisinde "Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Sponsorluğu" ile, En iyi sosyal sorumluluk kategorisinde "İçerde Çocuk Var" projesiyle ve En iyi Tesis Yönetimi kategorisinde "Nidapark Seyrantepe" projesiyle, ödül almaya hak kazandı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu: "İnşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Hürriyet tarafından düzenlenen, çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards'tan bu yıl da ödüllerle dönmek bunun en güzel kanıtı. 5 farklı kategoride katıldık ve 3 ödüle layık görüldük, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizin başarısının Sign Of The City Awards ile taçlandırılması bizleri onurlandırıyor. Bu ödüller, Tahincioğlu'nun sektörde gerçekleştirdiği projelerin de farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor. Müşterilerimizin markamıza olan bağlılığı ve güveni, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da geliştirmemiz için bizi teşvik ediyor. Markamıza gösterilen ilgiye, bizi başarıya taşıyan çalışanlarımıza, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un da katıldığı ödül töreni 6 Kasım'da Hilton Bomonti'de gerçekleşti.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.