SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» İSVEÇ'TE 4. ÇEYREKTE KAPASİTE KULLANIM ORANI ÇEYREKLİK:%-2.1 (ÖNCEKİ:%+0.5) » Afyon’un yıldız madencileri ödüllerini aldı » Mevduat ve kredi faizleri analizi (Bizim Menkul) » FLO Mağazacılık, Kenya’nın Nairobi kentinde yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi » FRANSA'DA BİLEŞİK PMİ ŞUBAT'TA 51.9 » FRANSA'DA HİZMET SEKTÖRÜNDE PMİ ŞUBAT'TA 52.6 » FRANSA'DA FLAŞ İMALAT PMİ : 49.7 » Lenovo, 2019 yılının son çeyreğinde 14,1 milyar dolarla tarihindeki en yüksek gelire ulaştı » ÇİN : ABD'NİN İTHALATINDAKİ GÜMRÜK MUAFİYETLERİ 28 ŞUBAT'TA BİR YILLIĞINA EFEKTİF OLACAK » ÇİN : ABD'DEN YAPILAN İTHALATTA, UÇAK PARÇALARI VE İLAÇ EKİPMANLARI DAHİL, GÜMRÜK TARİFESİ MUAFİYETİLERİNİ 28 ŞUBAT'TAN İTİBAREN DEVREYE ALACAĞIZ » Jeopolitik Riskler Yeniden Ön Planda (Ünlü Menkul) » TCMB, 28.02.2020 vadeli 11.00 milyar TL tutarlı repo ihalesi açtı » Forex Bülteni (Ziraat Yatırım) » 2. el konut satışları bir önceki çeyreğe göre %35, 2018 yılının 4. çeyreğine göre ise %65 artış gösterdi- Endeksa ve TÜGEM 4. Çeyrek 2. El Konut Satış Raporu » BOJ/WAKATABE CORONAVIRUSÜN JAPONYA'YA EKONOMİK ETKİSİNİN BÜYÜK OLABİLECEĞİ KONUSUNDA TAMAMEN FARKINDALIK SAHİBİ OLMALIYIZ » BOJ/WAKATABE: GEREKTİĞİ MÜDDETÇE PARA POLİTİKASINDA GEREKLİ ADIMLAR ATILDIĞINA EMİN OLACAĞIZ » BOJ/WAKATABE : ŞU ANDA CORONAVIRUS SALGINININ EKONOMİYE ETKİSİNİN NE KADAR BÜYÜKLÜKTE OLDUĞUNU SÖYLEMEK ZOR » Kamu lojmanları için Kuveyt Türk 0,89 kâr oranıyla finansman desteği sunuyor » Nissan, koronavirüs nedeniyle Çin'deki iki fabrikasında üretimi yeniden başlatılmayı erteliyor » Koronovirüs salgını nedeniyle kimya sektöründe ihracat rakamlarının artması bekleniyor

Sign Of The City Awards'da Tahincioğlu'na Üç Ödül Birden - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Hayata geçirdiği projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden Sign of the City Awards 2018'de üç ödül birden aldı. Tahincioğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi projesiyle 'En İyi Pazarlama', İçerde Çocuk Var projesiyle'En İyi Sosyal Sorumluluk' ve Nidapark Seyrantepe projesiyle 'En İyi Tesis Yönetimi', ödüllerine layık görüldü.

Türk gayrimenkul sektörünü, en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards'ta, bu yıl da sektörün en iyi projeleri ve gelecek vadeden yaklaşımlar ödüllendirildi. Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards'da beş farklı kategoride finale kalarak, en fazla projes ile finale kalan firma oldu. Markalı konut sektörünün lideri Tahincioğlu, Sign of the City Awards 2018'de, En iyi pazarlama kampanyası kategorisinde "Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Sponsorluğu" ile, En iyi sosyal sorumluluk kategorisinde "İçerde Çocuk Var" projesiyle ve En iyi Tesis Yönetimi kategorisinde "Nidapark Seyrantepe" projesiyle, ödül almaya hak kazandı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu: "İnşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Hürriyet tarafından düzenlenen, çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards'tan bu yıl da ödüllerle dönmek bunun en güzel kanıtı. 5 farklı kategoride katıldık ve 3 ödüle layık görüldük, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizin başarısının Sign Of The City Awards ile taçlandırılması bizleri onurlandırıyor. Bu ödüller, Tahincioğlu'nun sektörde gerçekleştirdiği projelerin de farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor. Müşterilerimizin markamıza olan bağlılığı ve güveni, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da geliştirmemiz için bizi teşvik ediyor. Markamıza gösterilen ilgiye, bizi başarıya taşıyan çalışanlarımıza, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un da katıldığı ödül töreni 6 Kasım'da Hilton Bomonti'de gerçekleşti.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.