SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Türkiye Ekonomi Gündemi - 18 Ocak » Merkez Bankaları Günlüğü - 17 Ocak/ 20 Şubat » Dünya Borsaları Tatil Takvimi » Dünya Ekonomi Gündemi » Fiat, Egea Model Ailesi'ne ocak ayı boyunca peşin alımlarda 62 bin liradan başlayan fiyat ile müşteriye sunuyor- Basın Açıklaması » Food Product ve Hotel Equipment fuarları kapsamında ANFAŞ ve Ekonomi Gazetecileri Derneği işbirliği ile '869 Yerliyse Yeriz' Zirvesi düzenlendi - Basın Açıklaması » Fiat, yılın ilk kampanyasını hayata geçiriyor - Basın Açıklaması » Henkel, yeni kurulan küresel "Alliance to End Plastic Waste" organizasyonunun kurucu üyesidir- Basın Açıklaması » HyperIntelligenceTM Yenilikçi Sıfır Tıklama ile Analitik Deneyimini Sunuyor- Basın Açıklaması » IDC Türkiye, BT Güvenliği Konferans Serisi etkinliklerini, 28 Şubat’ta İstanbul’da ve 5 Mart’ta Ankara’da, gerçekleştirecek - Basın Açıklaması » OPPO, akıllı telefon endüstrisinde ses getirecek yeni 10x kayıpsız zoom teknolojisini tanıttı- Basın Açıklaması » Pixery’e Deloitte’tan En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi Ödülü - Basın Açıklaması » GÜBRETAŞ burs başvuru sonuçları açıklandı- Basın Açıklaması » BIST 100 ENDEKSİ BUGÜN % 1.47 YÜKSELDİ (96817), BUGÜNKÜ İŞLEM HACMİ 9 MİLYAR 443 MİLYON TL OLDU » Matriks Prime lisansı ile bir adım önde olun » FİTCH: ÇİN'İN 2019 YILINDA % 6.1 BÜYÜMEYE ULAŞMASI HALA MÜMKÜN » FİTCH : EURO BÖLGESİNİN GÖRÜNÜMÜ CİDDİ ÖLÇÜDE ZAYIFLADI FAKAT BU YILIN İLK YARISINDAKİ BÜYÜMEDE BİR MİKTAR İYİLEŞME GEÇEN YILIN HAYAL KIRIKLIĞI YARATAN 4. ÇEYREĞİNDEN SONRA HALA MUHTEMEL GÖRÜNÜYOR » FİTCH: GLOBAL EKONOMİK BÜYÜME PÜRÜZLÜ, DAĞILMIŞ DURUMDA DEĞİL » USDJPY Analizi (Ikon Menkul ) » ŞİLİ/COCHİLCO: 2019'DA BAKIR ÜRETİMİNİN 5.94 MLN TON OLMASI BEKLENİYOR (2018:5.48 MLN)

Sign Of The City Awards'da Tahincioğlu'na Üç Ödül Birden - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Hayata geçirdiği projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden Sign of the City Awards 2018'de üç ödül birden aldı. Tahincioğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi projesiyle 'En İyi Pazarlama', İçerde Çocuk Var projesiyle'En İyi Sosyal Sorumluluk' ve Nidapark Seyrantepe projesiyle 'En İyi Tesis Yönetimi', ödüllerine layık görüldü.

Türk gayrimenkul sektörünü, en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards'ta, bu yıl da sektörün en iyi projeleri ve gelecek vadeden yaklaşımlar ödüllendirildi. Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards'da beş farklı kategoride finale kalarak, en fazla projes ile finale kalan firma oldu. Markalı konut sektörünün lideri Tahincioğlu, Sign of the City Awards 2018'de, En iyi pazarlama kampanyası kategorisinde "Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Sponsorluğu" ile, En iyi sosyal sorumluluk kategorisinde "İçerde Çocuk Var" projesiyle ve En iyi Tesis Yönetimi kategorisinde "Nidapark Seyrantepe" projesiyle, ödül almaya hak kazandı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu: "İnşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Hürriyet tarafından düzenlenen, çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards'tan bu yıl da ödüllerle dönmek bunun en güzel kanıtı. 5 farklı kategoride katıldık ve 3 ödüle layık görüldük, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizin başarısının Sign Of The City Awards ile taçlandırılması bizleri onurlandırıyor. Bu ödüller, Tahincioğlu'nun sektörde gerçekleştirdiği projelerin de farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor. Müşterilerimizin markamıza olan bağlılığı ve güveni, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da geliştirmemiz için bizi teşvik ediyor. Markamıza gösterilen ilgiye, bizi başarıya taşıyan çalışanlarımıza, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un da katıldığı ödül töreni 6 Kasım'da Hilton Bomonti'de gerçekleşti.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.