SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» ALMAN HÜKÜMET SÖZCÜSÜ : ABD DEVLET BAKANI POMPEO İLE DAHA ÖNCE İPTAL EDİLEN TOPLANTI, GELECEK HAFTA CUMA GÜNÜ PLANLANIYOR » Amazon Japan, Huawei cihazlarının satışını askıya aldı » Maersk uyardı: Ticaret gerginliği nakliye faaliyetlerinin büyümesini yavaşlatabilir » DAX30 analizi (Dinamik Menkul Değerler ) » Çinlilerin Ortalama Ömrü Son 70 Yılda 42 Yıl Uzadı » RUS BANKALARININ OCAK-NİSAN DÖNEMİNDEKİ KARLARI 750 MİLYAR RUBLE -MERKEZ BANKASI » Pentagon Ortadoğu'ya asker gönderme iddialarını reddetti » Çin uydu seyir sistemi endüstrisinin ölçeği 2020'de 58 milyar doları aşacak » İN GİLTERE BAŞBAKANI MAY : BREXİT'İ YERİNE GETİREBİLİRİZ » MAY, YENİ LİDER SEÇİLENE KADAR GÖREVİNDE KALACAK » MAY, 7 HAZİRAN TARİHİNDE İSTİFA EDECEĞİNİ AÇIKLADI » MAY, İSTİA EDEECĞİNİ AÇIKLADI » 31.05.2019 vadeli repo ihalesine gelen tekliflerin toplamı 34.57 milyar TL » Rusya ve Vietnam arasında, Nükleer Bilim ve Teknoloji Merkezi inşaatı için hükümetler arası anlaşması imzalandı- Basın Açıklaması » Türkiye, Filistin Devleti’ne tahsis edilen 10 milyon dolar tutarındaki nakdi hibenin 3,5 milyon dolarlık üçüncü ve son bölümünü tevdi etti » İNGİLTERE BAŞBAKANI MAY, 1922 KOMİTE BAŞKANI BRADY İLE GÖRÜŞMESİNİN ARDINDAN BAŞBAKANLIKTA AÇIKLAMA YAPACAK - SKY » JAPONYA EKONOMİ BAKANI: ÜLKE ÇAPINDA SATIŞ VERGİSİNİ ARTTIRMA PLANIMIZ DEĞİŞMEDİ, EKONOMİK BÜYÜME HALA SAĞLAM » GBPUSD Analizi (Dinamik Menkul Değerler ) » Dünya Borsaları Bülteni (QNB Finansinvest) » JAPONYA: EKONOMİ, ILIMLI HIZDA TOPARLANIYOR FAKAT İHRACAT VE ÜRETİMDEKİ ZAYIFLIK DEVAM EDİYOR

Sign Of The City Awards'da Tahincioğlu'na Üç Ödül Birden - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Hayata geçirdiği projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden Sign of the City Awards 2018'de üç ödül birden aldı. Tahincioğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi projesiyle 'En İyi Pazarlama', İçerde Çocuk Var projesiyle'En İyi Sosyal Sorumluluk' ve Nidapark Seyrantepe projesiyle 'En İyi Tesis Yönetimi', ödüllerine layık görüldü.

Türk gayrimenkul sektörünü, en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards'ta, bu yıl da sektörün en iyi projeleri ve gelecek vadeden yaklaşımlar ödüllendirildi. Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards'da beş farklı kategoride finale kalarak, en fazla projes ile finale kalan firma oldu. Markalı konut sektörünün lideri Tahincioğlu, Sign of the City Awards 2018'de, En iyi pazarlama kampanyası kategorisinde "Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Sponsorluğu" ile, En iyi sosyal sorumluluk kategorisinde "İçerde Çocuk Var" projesiyle ve En iyi Tesis Yönetimi kategorisinde "Nidapark Seyrantepe" projesiyle, ödül almaya hak kazandı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu: "İnşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Hürriyet tarafından düzenlenen, çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards'tan bu yıl da ödüllerle dönmek bunun en güzel kanıtı. 5 farklı kategoride katıldık ve 3 ödüle layık görüldük, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizin başarısının Sign Of The City Awards ile taçlandırılması bizleri onurlandırıyor. Bu ödüller, Tahincioğlu'nun sektörde gerçekleştirdiği projelerin de farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor. Müşterilerimizin markamıza olan bağlılığı ve güveni, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da geliştirmemiz için bizi teşvik ediyor. Markamıza gösterilen ilgiye, bizi başarıya taşıyan çalışanlarımıza, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un da katıldığı ödül töreni 6 Kasım'da Hilton Bomonti'de gerçekleşti.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.