SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Aramco IPO roadshow'unun Londra bacağını iptal etti- bloomberght.com » Altın Analizi (Dinamik Menkul Değerler ) » Emirates, toplam 16 milyar dolar değerinde 50 adet Airbus A350 jet sipariş etti » Rus Gazprom, doğalgaz ihracatının yıllık % 1.1 düştüğünü bildirdi » Abdi İbrahim/Bülbül:Afrika'daki Faaliyetlerimizi Yeni Yatırımlarla Büyütmeyi Hedefliyoruz » NZDJPY Analizi (Dinamik Menkul Değerler ) » Biyomek Biyokütle Enerjisi Tesisi Kapasite Artışı projesi ile ilgili ÇED Gerekli Değildir” kararı verildi » MORGAN STANLEY, ABD DIŞINDAKİ DAHA İYİ GLOBAL BÜYÜME GÖRÜNÜMÜ VE KAR BÜYÜME GÖRÜNÜMÜ NEDENİYLE, GELİŞMEKTE OLAN PİYASALAR HİSSELERİ İÇİN TAVSİYESİNİ UNDERWEİGHT'TEN EUQUALWEİGHT'E YÜKSELTTİ » Petrol Analizi (Dinamik Menkul Değerler ) » TikTok'un sahibi ByteDance, online müzik yayını başlatıyor » Rostec CEO'su: Rusya'nın askeri ihracatı yaptırımlardan etkilenmedi » Blackstone, Unizo ile devralma müzakerelerine devam edecek » YUNANİSTAN'DA FAİZ DIŞI BÜTÇE FAZLASI OCAK-EKİM DÖNEMİNDE 5.75 MYR EURO (HEDEF: 2.31 MYR) » Günlük Piyasa Bülteni (Meksa Yatırım) » ECB/DE GUİNDOS : EURO BÖLGESİ BANKALARININ EN ÖNEMLİ KIRILGANLIKLARINDAN BİRİ, ZAYIF KARLILIK POTANSİYELLERİ İLE İLGİLİ » Gümüş Analizi (Işık FX) » 25.11.2019 vadeli repo ihalesine gelen tekliflerin toplamı 3.00 milyar TL » NZDUSD Analizi (Dinamik Menkul Değerler ) » Aktif Bank, Afrika çalışmalarında 175 bin kilometre yol kat etti, 220 banka ile iş birliği yaptı - Basın Açıklaması » Türkiye güneş enerjisi sektörünün 2028'e kadar 1,36 milyar dolar, rüzgâr enerjisi sektörünün 33,3 milyar dolar değerinde sanayi üretimi sağlayacağı öngörüldü - İPM

Sign Of The City Awards'da Tahincioğlu'na Üç Ödül Birden - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Hayata geçirdiği projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden Sign of the City Awards 2018'de üç ödül birden aldı. Tahincioğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi projesiyle 'En İyi Pazarlama', İçerde Çocuk Var projesiyle'En İyi Sosyal Sorumluluk' ve Nidapark Seyrantepe projesiyle 'En İyi Tesis Yönetimi', ödüllerine layık görüldü.

Türk gayrimenkul sektörünü, en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards'ta, bu yıl da sektörün en iyi projeleri ve gelecek vadeden yaklaşımlar ödüllendirildi. Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards'da beş farklı kategoride finale kalarak, en fazla projes ile finale kalan firma oldu. Markalı konut sektörünün lideri Tahincioğlu, Sign of the City Awards 2018'de, En iyi pazarlama kampanyası kategorisinde "Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Sponsorluğu" ile, En iyi sosyal sorumluluk kategorisinde "İçerde Çocuk Var" projesiyle ve En iyi Tesis Yönetimi kategorisinde "Nidapark Seyrantepe" projesiyle, ödül almaya hak kazandı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu: "İnşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Hürriyet tarafından düzenlenen, çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards'tan bu yıl da ödüllerle dönmek bunun en güzel kanıtı. 5 farklı kategoride katıldık ve 3 ödüle layık görüldük, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizin başarısının Sign Of The City Awards ile taçlandırılması bizleri onurlandırıyor. Bu ödüller, Tahincioğlu'nun sektörde gerçekleştirdiği projelerin de farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor. Müşterilerimizin markamıza olan bağlılığı ve güveni, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da geliştirmemiz için bizi teşvik ediyor. Markamıza gösterilen ilgiye, bizi başarıya taşıyan çalışanlarımıza, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un da katıldığı ödül töreni 6 Kasım'da Hilton Bomonti'de gerçekleşti.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.