SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Urumçi-Mersin seferini yapan tren Çin’den yola çıktı » KREMLİN: SURİYE'YE İLİŞKİN RUSYA, FRANSA, ALMANYA VE TÜRKİYE LİDERLER ZİRVESİ İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR » LÜKSEMBURG/BTEL: (AB BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ) ZİRVE BAŞARISIZ DEĞİL, HALA SÜRÜYOR ANCAK POZİSYONLAR BİR ÇÖZÜM İÇİN YETERİNCE YAKIN DEĞİL » ÇİN TİCARET BAKANLIĞI: ÇOĞU İHRACATÇI SİPARİŞLERİNİ SEVKETMEDE VE DÖVİZ ALMAKTA SORUN YAŞIYOR » Güney Kore'de koronavirüsün yayıldığı iki kent 'özel bakım bölgesi' ilan edildi » ABD Kongre Bütçe Ofisi Direktörü: Düşük faiz oranı ABD'ye açığı azaltması için zaman tanıyor » Afganistan'da bir haftalık çatışmasızlık anlaşması yürürlüğe giriyor » ETİ GES Projesi ile İlgili İDK Toplantısı Gerçekleştirilecek » ÇİN, KUŞ GRİBİ SALGINI NEDENİYLE SLOVENYA, MACARİSTAN, ALMANYA VE UKRAYNA'DAN KANATLI HAYVAN VE ÜRÜNLERİ İTHALATINI YASAKLADI » BM SÖZCÜSÜ: LİBYA ATEŞKES GÖRÜŞMELERİ BUGÜN CENEVRE'DE YENİDEN BAŞLAYACAK » Rusya: Yüz binlerce sığınmacının Türkiye'ye gitmek istediğine dair bilgi doğru değil » Tesla'nın Almanya'da kuracağı fabrika arazisindeki ağaçların kesimine izin çıktı » Rusya: Türkiye İdlib'e askeri araçlardan ve mühimmat yüklü tırlardan oluşan kilometrelerce uzunlukta bir konvoy gönderdi-Sputnik » Toyota, Çin'deki 4 tesisinin tamamında kısmi yeniden üretim planlıyor » Gün içi Analizler (Meksa Yatırım) » İSPANYA MERKEZ BANKASI : BANKALARIN PERFORMANS DIŞI KREDİ ORANI ARALIK AYINDA %4.79 » ÇİN DÖVİZ PİYASASI OTORİTESİ: DÖVİZ PİYASASI OPERASYONLARI, CORONAVIRUS SALGININDAN ETKİLENMESİNE RAĞMEN ŞUBAT AYINDA İSTİKRARLI » 28.02.2020 vadeli repo ihalesine gelen tekliflerin toplamı 35.30 milyar TL » Küçük işletme sahiplerinden Trump'a destek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan % 64’e ulaştı » İSVEÇ'TE 4. ÇEYREKTE KAPASİTE KULLANIM ORANI ÇEYREKLİK:%-2.1 (ÖNCEKİ:%+0.5)

Turyap, Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen ‘Evim Türkiye Fuarı’na katıldı - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye’nin en büyük emlak zincirine sahip firması Turyap, Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat’ta düzenlenen ‘Evim Türkiye Fuarı’na katıldı. 12 temsilciliği ile fuara katılan Turyap, standında toplamda bin kişiyi ağırlayarak fuarın en yoğun katılımlı firmalarından oldu. Avrupalı Türkler, aradıkları güveni 34 yıl önce insanların güvene dayalı en önemli alışverişine aracılık yapmak üzere kurulan Turyap’ta buldu. Turyap; Avrupalı Türklere seslendi: ‘‘Bizim aracılığımızla emlak aldığınızda kandırılmayacağınızı garanti ediyoruz, yanıldığınız ortaya çıkarsa zararınızı karşılıyoruz’’.

Yurt dışında yaşayanlar yıllardır birikimlerini değerlendirirken, gayrimenkul alırken ihtiyaç duydukları güven ve profesyonel emlak danışmanlığı hizmeti için TURYAP ile Evim Türkiye fuarında buluştu. 1,5 milyondan fazla Türk vatandaşının yaşadığı Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşen fuara Turyap yurt içi ve yurt dışından temsilcileri ile birlikte katıldı.

Fuara katılan Turyap temsilcilikleri arasında ev sahibi Turyap Merkez Pazarlama Ekibi, Almanya Mannheim, UK Master Franchise, Londra Wood Green , Atina, İsviçre-Lucerne, İzmir, Bodrum, İstanbul , Konya ,Balıkesir, Ankara, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti temsilcileri de vardı.

Fuarı değerlendiren Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay: ‘‘Fuar çok hareketli geçti. Genel olarak kalabalıktı, biz de en kalabalık ziyaret alan stantlardan biriydik. Turyap, 1985 yılında insanların en önemli alışverişine aracılık yapmak üzere kuruldu. Bizim sihirli kelimemiz ‘güven’. İnsanlar emlak alıp satarken güven ortamında bunu yapması gerekir. Biz binlerce gayrimenkulün satışına aracılık ederken hiç kimsenin yanılmasına müsaade etmedik. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’den emlak alma durumunda asla kandırılmayacağını garanti ediyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde Türkler var. Türkiye’de her yerde, dünyada birçok noktada da biz varız. Yurt dışındaki Türkler maaalesef suistimal edilmişler. Emlak alırken kandırılmayacaksınız, size tapu yapılırken bizim hukuk ve mali müşavirimiz eşlik edecek. Temiz tapu almanızı sağlayacağız. Sonrasında isterseniz sizin adınıza kiraya vereceğiz, sizin adınıza binayı koruyup kollayacağız, isterseniz tekrar satacağız, yaşamınızı kolaylaştıracağız ve garanti altına alacağız. Bizden emlak aldığınız takdirde kandırılmayacağınızı garanti ediyoruz, yanıldığınız ortaya çıkarsa tüm zarar ve ziyanınızı tanzim etmeyi taahhüt ediyoruz’’ dedi.

‘‘Hedefimiz dünya şirketi olmak’’

Yönümüzü dünyaya döndük diyen Sarıbay: ‘‘Türkiye’de 300’e yakın franchise ofisimiz var. Şimdi de yönümüzü dünyaya döndük. Yurt dışında şu an itibari ile Kıbrıs’ta iki temsilcilik, Yunanistan Atina , Romanya ,Amerika Miami, Hollanda Rotterdam ,Belçika Bruksel , İngiltere Londra Wood Green , Birleşik Krallık Master Franchise, Almanya Mannheim temsilcilikleri ile operasyonlarımıza devam ederken yakın zamanda açılacak olan TURYAP Ukrayna-Odessa , Karadaağ-Budva ve İsviçre Lucerne temsilcilikleri ile yurt dışında hizmet ağımızı büyütmeye devam ediyoruz. Yakın zamanda sayımızı daha da artırmayı hedefliyoruz. Almanya Frankfurt , Kuveyt ,Qatar , Dubai ve Gürcistan temsilciliklerinin açılış operasyonları hazırlığı içerisindeyiz. Bu fuara katılmamızın sebebi temsilci arkadaşlarımızın kendi portföyündeki emlağı pazarlamasaydı. Bu konuda başarılı olurken Turyap’ı genel anlamda tanıtma şansımız oldu. Hedefimiz dünya şirketi olmak. Buna da inanıyoruz. Fuarda bu anlamda talepler aldık. Bizi temsil etmek isteyenleri bu karlı ve güvenli dünyaya ortak yapmak için aramıza bekliyoruz’’

TURYAP Hakkında

1985 yılında Türkiye’de ilk kez franchise sistemini kurarak markalı emlakçılık sistemini başlatmıştır. Yurt içi ve yurt dışında 300’e yakın temsilciliği, geliştirdiği gayrimenkul geliştirme ve yatırım projeleri ve düzenlediği müzayedelerle sektörün öncü kuruluşlarındandır

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.