SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Türkiye Ekonomi Gündemi - 7 Temmuz » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü - 7 Temmuz/ 27 Ağustos » Dünya Borsaları Tatil Takvimi » Dünya Ekonomi Gündemi » İmamoğlu, Halk Ekmek Genel Müdürlüğü'ne Okan Gedik'i atadı- Basın Açıklaması » SB Turkey Talks online mini-konferans serisinin ikincisi 7 Temmuz'da gerçekleşecek- Basın Açıklaması » Şile'nin Su Sorunu Aciliyetle Çözülüyor - İBB » OPPO, Reno2 Z model cep telefonunun yanında ücretsiz olarak Ekran Koruma Garantisi vereceği bir kampanya başlattı- Basın Açıklaması » Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde ASAŞ Ürünleri Tercih Edildi - Basın Açıklaması » Marsh ve TÜSİAD İş Birliği ile Gerçekleştirilen “2020 Türkiye Siber Risk Algı Araştırması”nın Sonuçları Açıklanıyor- Basın Açıklaması » Nurçin Koçoğlu, Boyner Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı oldu - Basın Açıklaması » Yöneticiler, ‘Üretimde Yeni Dönem, Yeni Perspektifler’ konulu online webinarda buluştu - Basın Açıklaması » Orman Genel Müdürü Karabey: (reçine üretimi) Ülkemizde ham reçine üretimine konu edebileceğimiz ağaç türleri Kızılçam ve Sahilçamı'dır- Basın Açıklaması » sahibinden.com bir rekor daha kırarak 62 milyondan fazla kullanıcının buluşma noktası oldu- Basın Açıklaması » AvivaSA'nın, "Challenge Up MT" programı; "TOP100 Talent Program" yarışmasında listeye girdi- Basın Açıklaması » Geleceğin Kadın Liderleri için yeni dönem başvuruları başladı - Basın Açıklaması » Kamu ve Özel Sektör El Ele Verirse Türkiye Pandemi Krizini Fırsata Çevirebilir- Basın Açıklaması » Tosla, arkadaş gruplarının ortak harcamalarını için Harca-Bölüş özelliğini hayata geçirdi- Basın Açıklaması » COVID-19 Nedeniyle Azalan Nakliye Talepleri Haziran’da Rekor Kırdı- Basın Açıklaması » Türk satıcılar Koronavirüs dinlemedi, AliExpress Yaz Kampanyası ile 150’den fazla ülkeye e-ihracat yaptı- Basın Açıklaması

Tahincioğlu'nun Nidapark Küçükyalı projesine “Palladıum Cadde” geliyor- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

 Anadolu yakasının ilk karma kullanımlı projesi olan Nidapark Küçükyalı 1+1’den 4+1’e kadar daire tipi seçenekleri ile ticaret-konut alanları, okul, meydan, belediye, hizmet ve park alanlarından oluşuyor. Her etap için tasarlanan yüzme havuzu, fitness salonu, spor sahası, kafeterya, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun kompleksi, kent meydanı ve parklar da yer alıyor. Projede yeni satışa sunulan Adalar manzaralı çatı dubleksleri ve Palladium Cadde - Küçükyalı manzaralı teraslı dubleks daire sahibi olmak isteyenler için cazip ödeme planları sunuluyor.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Palladium markamızı Nidapark Küçükyalı’ya getirerek alışveriş caddemizin adını Palladium Cadde - Küçükyalı olarak değiştirdik. Projeye çok büyük değer katacağınız düşünüyoruz. Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz ve Nidapark Küçükyalı Sedef olmak üzere 4 ayrı etaptan oluşan projemizde; “Nidapark Küçükyalı Burgaz ve Nidapark Küçükyalı Heybeli etaplarındaki Adalar manzaralı çatı dubleksler ve 350 m uzunluğundaki Palladium Cadde-Küçükyalı manzaralı teraslı dubleksleri sınırlı sayıda satışa sunduk.İçinde bulunduğumuz dönemin ev sahibi olmak için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Faizlerdeki düşüşle birlikte yapılan kampanyalarla konut almak isteyenlere indirimden, düşük faize, ödeme kolaylıklarına kadar pek çok avantaj sunuluyor. Biz de Tahincioğlu olarak 2020 Haziran’dan itibaren teslime başlayacağımız Nidapark Küçükyalı’da cazip kampanyalar sunuyoruz. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12 indirim ve 120 ay 0,59 faiz oranından faydalanabilecek” dedi.

Palladium Cadde Küçükyalı, tüm ihtiyaçları karşılayacak
Nidapark Küçükyalı projesinin içerisinde yer alan 350 m uzunluğundaki Palladium Cadde -Küçükyalı, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olacak. Palladium Cadde - Küçükyalı’da tanınmış markalar, popüler restoran ve kafeler, eğlenceli oyun alanları yer alacak. Palladium Caddedeki mağaza çeşitliliği, alışveriş yapmak için dışarı çıkma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, tüm ihtiyaçları Nidapark Küçükyalı sakinlerinin ayağına getiriyor. Proje içerisinde kamuya açık alanlardaki fonksiyonlardan da tüm Küçükyalı yaşayanları faydalanabilecek.

Metro bağlantısı ile ulaşımda kolaylık
İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da konumlanan projede, lokasyon öne çıkıyor. Palladium Küçükyalı - Cadde’nin ana meydanına bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda çok büyük kolaylık sağlanıyor. E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında yer alan proje ayrıca deniz ulaşımına da oldukça yakın konumda, Bostancı İskelesi'ne 3 km uzaklıkta bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise kara yoluyla 25 dakikada ulaşılabiliyor. İlerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonlar da eklenerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım daha da kısalacak.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.