SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Gun Baslangici (Test) » Gun Baslangici (Test) » Gun Baslangici (Test) » Gun Baslangici (Test) » Türkiye Ekonomi Gündemi - 6 Nisan » Dünya Borsaları Tatil Takvimi » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü - 6 Nisan / 27 Mayıs » Dünya Ekonomi Gündemi » Emirates kargo operasyonlarıyla global pazarları birbirine bağlıyor- Basın Açıklaması » Anadolu Sigorta/Sönmez:Özellikle son bir haftada, içeriğinde coronavirus, covid19 gibi kelimelerin geçtiği zararlı içerikler barındırabilen web sitesi adı ve adreslerinde ciddi bir artış yaşanıyor » BİREVİM/Çiftçi: Mart ayında BİREVİM Ailesine 138 kişilik yeni istihdam daha kazandırdık - Basın Açıklaması » COVID-19 perakende tüketicilerini online ticarete taşıdı - Basın Açıklaması » Küresel FinTech fikir liderlerinden Paolo Sironi ile buluşuyoruz- Basın Açıklaması » Mitsubishi Heavy Industries, geliştirdiği çevreci teknolojilerle verimi arttırırken, doğamızı korumayı hedefliyor- Basın Açıklaması » VDX.tv, Halkı COVID-19 Hakkında Bilgilendirmek için Global Dijital Video PSA Girişimini Başlattı » Xiaomi’den Mi Fan 2020 Festivali-Basın Açıklaması » Microsoft Türkiye, Kodluyoruz ve Habitat Derneği'nin ortaklaşa yürüttüğü Geleceğini Tasarla programı kapsamındaki eğitimler Microsoft Teams ile online olarak verilmeye başlanıyor- Basın Açıklaması » XPG SPECTRIX D60G RAM Red Dot 2020 Tasarım Ödülünü Kazandı - Basın Açıklaması » HONOR 30S, gücünü düşük güç tüketimi, yüksek performans ve HUAWEI'in güçlü 5G özelliklerine sahip Kirin 820 yonga setinden alıyor- Basın Açıklaması » Enerjisa Enerji Robot Teknolojileri ile Fark Yaratıyor - Basın Açıklaması

Tahincioğlu'nun Nidapark Küçükyalı projesine “Palladıum Cadde” geliyor- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

 Anadolu yakasının ilk karma kullanımlı projesi olan Nidapark Küçükyalı 1+1’den 4+1’e kadar daire tipi seçenekleri ile ticaret-konut alanları, okul, meydan, belediye, hizmet ve park alanlarından oluşuyor. Her etap için tasarlanan yüzme havuzu, fitness salonu, spor sahası, kafeterya, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun kompleksi, kent meydanı ve parklar da yer alıyor. Projede yeni satışa sunulan Adalar manzaralı çatı dubleksleri ve Palladium Cadde - Küçükyalı manzaralı teraslı dubleks daire sahibi olmak isteyenler için cazip ödeme planları sunuluyor.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Palladium markamızı Nidapark Küçükyalı’ya getirerek alışveriş caddemizin adını Palladium Cadde - Küçükyalı olarak değiştirdik. Projeye çok büyük değer katacağınız düşünüyoruz. Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz ve Nidapark Küçükyalı Sedef olmak üzere 4 ayrı etaptan oluşan projemizde; “Nidapark Küçükyalı Burgaz ve Nidapark Küçükyalı Heybeli etaplarındaki Adalar manzaralı çatı dubleksler ve 350 m uzunluğundaki Palladium Cadde-Küçükyalı manzaralı teraslı dubleksleri sınırlı sayıda satışa sunduk.İçinde bulunduğumuz dönemin ev sahibi olmak için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Faizlerdeki düşüşle birlikte yapılan kampanyalarla konut almak isteyenlere indirimden, düşük faize, ödeme kolaylıklarına kadar pek çok avantaj sunuluyor. Biz de Tahincioğlu olarak 2020 Haziran’dan itibaren teslime başlayacağımız Nidapark Küçükyalı’da cazip kampanyalar sunuyoruz. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12 indirim ve 120 ay 0,59 faiz oranından faydalanabilecek” dedi.

Palladium Cadde Küçükyalı, tüm ihtiyaçları karşılayacak
Nidapark Küçükyalı projesinin içerisinde yer alan 350 m uzunluğundaki Palladium Cadde -Küçükyalı, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olacak. Palladium Cadde - Küçükyalı’da tanınmış markalar, popüler restoran ve kafeler, eğlenceli oyun alanları yer alacak. Palladium Caddedeki mağaza çeşitliliği, alışveriş yapmak için dışarı çıkma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, tüm ihtiyaçları Nidapark Küçükyalı sakinlerinin ayağına getiriyor. Proje içerisinde kamuya açık alanlardaki fonksiyonlardan da tüm Küçükyalı yaşayanları faydalanabilecek.

Metro bağlantısı ile ulaşımda kolaylık
İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da konumlanan projede, lokasyon öne çıkıyor. Palladium Küçükyalı - Cadde’nin ana meydanına bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda çok büyük kolaylık sağlanıyor. E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında yer alan proje ayrıca deniz ulaşımına da oldukça yakın konumda, Bostancı İskelesi'ne 3 km uzaklıkta bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise kara yoluyla 25 dakikada ulaşılabiliyor. İlerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonlar da eklenerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım daha da kısalacak.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.