SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Gun Baslangici (Test) » CNR EVTEKS - Uluslararası CNR Ev Tekstili Fuarı, 26’ncı kez ziyaretçilerine kapılarını açıyo- Basın Açıklaması » Tatneft, GEBKİM’de kurulacak tesis için ön protokol anlaşması sonrası GEBKİM’e yatırım ziyaretinde bulundu- Basın Açıklaması » Lojistik sektörünün geleceği Mersin'de ele alındı » Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik,Yaş Dostu Hekaton yarışmasının ana sponsoru oldu- Basın Açıklaması » MG, Türkiye’deki ilk yılını tamamladı- Basın Açıklaması » Xiaomi, Konuşma Bozukluğu Olan Kişilere Yardım Etmek İçin Kendi Geliştirdiği Konuşma Teknolojisini Kullanıyor - Basın Açıklaması » TOSB Ekonomi Zirvesi düzenlendi » ‘Forklift Operatörü Eğitim Programı’ mezunu Coca-Cola İçecek Türkiye Kadın Çalışanları Fabrikalarda Görevlerine Başladı- Basın Açıklaması » Gun Baslangici (Test) » Gun Baslangici (Test) » Türkiye Ekonomi Gündemi - 23 Mayıs » Dünya borsaları tatil takvimi » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü » Dünya ekonomi gündemi » İkinci Rolls-Royce Boat Tail 2022 Villa d'Este'de tanıtıldı- Basın Açıklaması » vivo, Ipsos ‘un gerçekleştirdiği araştırmada Android dünyasının en çok tavsiye edilen markası oldu- Basın Açıklaması » Noor Technologies, üretim parkuruna elektronik kartların SMD dizgilerini üretebilen yüksek teknoloji Juki RS1R otomatik dizgi hattını ekledi- Basın Açıklaması » MR. D.I.Y. Türkiye'deki 10. mağazasını İstanbul'da açtı- Basın Açıklaması » Sony’nin yeni kulaklığı WH-1000XM5, sektör lideri gürültü engelleme özelliği, 8 mikrofonu ve otomatik gürültü engelleme optimizasyonu ile yüksek ses deneyimi sunuyor- Basın Açıklaması

İran Cumhurbaşkanı Reisi bugün Moskova'da Putin'le görüşecek


 IRNA internet sitesinde yayınlanan habere göre, Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, üst düzey bir siyasi-ekonomik heyetin başında birkaç dakika önce Moskova'nın Vnukova Uluslararası Havalimanı'na giriş yaptığı sırada Rus yetkililer tarafından karşılandı.

Cumhurbaşkanı'nın iki günlük Moskova ziyareti, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in resmi daveti üzerine gerçeklemekte ve iki lider, çeşitli ekonomik, ticaret ve siyasi konular ile bölgesel ve uluslararası arenalarda iki ülke arasındaki işbirliğini güçlendirme alanlarını değerlendirecek.

Cumhurbaşkanı Reisi ile Vladimir Putin arasındaki görüşme bugün Çarşamba günü gerçekleşecek. Cumhurbaşkanı Reisi'nin Rusya Duması ve Moskova Devlet Üniversitesi'ne de hitap etmesi planlanıyor.

Moskova'da yaşayan İranlılarla toplantılar, Moskova Ulu Camii'nde Şii ve Sünni alimlerle toplantılar ve Rus işadamlarıyla görüşme, Reisi'nin Moskova'daki diğer önemli programlar olarak açıklandı


Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://tr.irna.ir/news/84618951/Cumhurba%C5%9Fkan%C4%B1-Reisi-Moskova-da

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.