SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Suvmarket'den Depo Dolduran Bayram Kampanyası- Basın Açıklaması » Horoz Bolloré Logistics Tüm Dünyada Çevreyle Dost ve Daha Yeşil Lojistik Çözümler Sunuyor- Basın Açıklaması » Stellantis Türkiye, “Sosyal Medyanın En İyi Kullanımı” ve “En İyi Kriz Yönetimi” kategorilerinde iki altın madalyanın sahibi oldu- Basın Açıklaması » İkinci Elde Fiyatlandırma Sorunu Yaşayan Sigorta ve Finans Şirketlerine Cardata'dan Çözüm- Basın Açıklaması » İBB 2 metro hattı inşaatı İçin Yeniden İhaleye çıkacak » Roca; tasarım odaklı yeni koleksiyonu Ona'yı Türkiye'de kullanıcılarıyla buluşturdu. - Basın Açıklaması » Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE FORUM 2022'de Esneklik ve Sürdürülebilirlik için Virtual Twin Deneyimlerini Sergiledi - Basın Açıklaması » “Şehrini Geliştir” yarışmasında ödüller sahiplerini buldu- Basın Açıklaması » Türkiye Ekonomi Gündemi - 27 Haziran » Dünya borsaları tatil takvimi » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü » Dünya ekonomi gündemi » Hyundai IONIQ 6 Gün Yüzüne Çıkmaya Hazırlanıyor.- Basın Açıklaması » Acer BC270U monitörler, ergonomik tasarımları ile profesyonel kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor- Basın Açıklaması » MEXT, Dünya Devleri ile Birlikte Silikon Vadisi’nde Türkiye’yi Temsil Etti- Basın Açıklaması » Kerry Group, 50.yılını kutluyor - Basın Açıklaması » Ekomaxi, 42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda modüler GRP su deposu teknolojisini tanıtacak- Basın Açıklaması » SAS Hackathon 2022 ödülleri verildi- Basın Açıklaması » TSKB ve İKSV iş birliğiyle kurulan Yarının Kadın Yıldızları Eğitim Destek Fonu 5. yılında- Basın Açıklaması » Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, e-ticaret siteleri ve online satıcılar için 4 yazlık strateji verdi.-Basın Açıklaması

MR. D.I.Y. Türkiye'deki 10. mağazasını İstanbul'da açtı- Basın Açıklaması

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

 katılımıyla İstanbul Carousel AVM’de açtı. 600 metrekareden büyük yeni MR. D.I.Y. mağazasında binlerce ürün yer alıyor.

Avrupa’ya Türkiye’deki mağaza yatırımlarıyla adım atan MR. D.I.Y., büyüme hamlesine devam ediyor. MR. D.I.Y.’in Türkiye’deki 10. mağazası, 19 Mayıs Perşembe günü İstanbul Carousel AVM’de hizmete girdi. Dekorasyona ve ev gereçlerine ilgi duyanlar; yeni MR. D.I.Y. mağazasında hırdavattan kırtasiye ve hobi alternatiflerine kadar her alanda, aradıkları tüm malzemeleri bulabiliyor.

“Türkiye’de gelişime açık bir pazar var”

MR. D.I.Y.’in Türkiye’de elde ettiği başarılar ile büyüme hamlesini sürdürdüğünü söyleyen MR. D.I.Y. Group CEO’su Adrian Ong, “Türkiye, yatırım planlarımız arasında önemli bir yer tutuyor. Avrupa’ya ilk adımı da buradan atmıştık. Türkiye’de gelişime açık bir pazar var. Bunun yanı sıra Türk tüketicisi, dekorasyona ve ev gereçlerine oldukça ilgi duyuyor. Bu da büyümemizdeki ana etkenlerden biri. Türkiye’ye yatırım yapmaya, önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

“MR. D.I.Y. markasını Türkiye’nin her yanına taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

Türkiye’deki mağaza yatırımlarına aralıksız devam ettiklerini söyleyen MR. D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı ise “MR. D.I.Y. markasını Türkiye’nin her yanına taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’de kısa süre içerisinde 10 mağazaya ulaştık. Mağaza yatırımlarımız önümüzdeki dönemde de devam edecek. Dünya çapında en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisi olma vizyonu ve ‘daima uygun fiyat’ sloganıyla çalışıyoruz. Kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerimizin hayatında fark yaratıyoruz” dedi.

Evi için alışveriş yapmak, evine fonksiyonel veya dekoratif değer katmak isteyenler, MR. D.I.Y. mağazalarını tercih ediyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan MR. D.I.Y., Hırdavat, Ev Gereçleri & Dekorasyon, Elektronik, Kırtasiye & Spor Malzemeleri ve diğer (oyuncaklar, otomotiv aksesuarları, takı ve kozmetik) kategorilerden oluşan toplam 5 ana kategori altında herkese hitap edecek ürünleriyle farklı bir perakende deneyimi sunuyor.


MR. D.I.Y. hakkında

MR. D.I.Y. Malezya, Tayland, Endonezya, Singapur, Brunei, Filipinler, İspanya, Kamboçya ve Hindistan dahil olmak üzere Güneydoğu Asya'da 2000'den fazla mağazasıyla en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisidir. MR. D.I.Y. tüm mağazalarında kolaylık sunarak müşterilerinin hayatlarında olumlu bir fark yaratmaya kendini adamıştır. Tüm MR. D.I.Y. mağazaları, doğrudan yönetilmektedir ve şirket, diğer toplu mal perakendecileri, alışveriş merkezi veya mülk sahipleri ile iş birliği içinde çalışmaktadır. MR. D.I.Y. mağazaları, 5 ana kategoride yaklaşık 18 binden fazla seçeneği kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, “daima uygun fiyat” sloganına sadık kalarak, kaliteli ve geniş ürün seçeneği sağlamak adına çalışmaya devam etmektedir.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.