SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Suvmarket'den Depo Dolduran Bayram Kampanyası- Basın Açıklaması » Horoz Bolloré Logistics Tüm Dünyada Çevreyle Dost ve Daha Yeşil Lojistik Çözümler Sunuyor- Basın Açıklaması » Stellantis Türkiye, “Sosyal Medyanın En İyi Kullanımı” ve “En İyi Kriz Yönetimi” kategorilerinde iki altın madalyanın sahibi oldu- Basın Açıklaması » İkinci Elde Fiyatlandırma Sorunu Yaşayan Sigorta ve Finans Şirketlerine Cardata'dan Çözüm- Basın Açıklaması » İBB 2 metro hattı inşaatı İçin Yeniden İhaleye çıkacak » Roca; tasarım odaklı yeni koleksiyonu Ona'yı Türkiye'de kullanıcılarıyla buluşturdu. - Basın Açıklaması » Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE FORUM 2022'de Esneklik ve Sürdürülebilirlik için Virtual Twin Deneyimlerini Sergiledi - Basın Açıklaması » “Şehrini Geliştir” yarışmasında ödüller sahiplerini buldu- Basın Açıklaması » Türkiye Ekonomi Gündemi - 27 Haziran » Dünya borsaları tatil takvimi » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü » Dünya ekonomi gündemi » Hyundai IONIQ 6 Gün Yüzüne Çıkmaya Hazırlanıyor.- Basın Açıklaması » Acer BC270U monitörler, ergonomik tasarımları ile profesyonel kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor- Basın Açıklaması » MEXT, Dünya Devleri ile Birlikte Silikon Vadisi’nde Türkiye’yi Temsil Etti- Basın Açıklaması » Kerry Group, 50.yılını kutluyor - Basın Açıklaması » Ekomaxi, 42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda modüler GRP su deposu teknolojisini tanıtacak- Basın Açıklaması » SAS Hackathon 2022 ödülleri verildi- Basın Açıklaması » TSKB ve İKSV iş birliğiyle kurulan Yarının Kadın Yıldızları Eğitim Destek Fonu 5. yılında- Basın Açıklaması » Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, e-ticaret siteleri ve online satıcılar için 4 yazlık strateji verdi.-Basın Açıklaması

İkinci Rolls-Royce Boat Tail 2022 Villa d'Este'de tanıtıldı- Basın Açıklaması

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

 Rolls-Royce, Concorso d'Eleganza Villa d'Este'de son derece özel, gövde yapımı Boat Tail modelinin ikincisini sergiledi.
 
İlk modeli geçen sene tanıtılan özel tasarım Boat Tail Cabrio, 20 milyon £ olarak tahmin edilen fiyatıyla tüm zamanların en pahalı Rolls-Royce modeli olmuştu.
 
Rolls-Royce'un lüks kolu Coachbuild tarafından üretilen üç otomobillik serinin ikincisi olan araba, işçilik, yoğun ayrıntı ve coşkulu zenginliğin olağanüstü bir karışımı. Özel yapım otomobil, markanın karoser kapasitesinin zirvesini temsil ediyor.
 
Bir müşteri tarafından babasına ve aile mirasına saygıyla hazırlanan otomobil, sedeften ilham alan benzersiz dış kaplama ve iç detaylara sahip.
 
Boat Tail, 20. yüzyılın başlarındaki yarış yatlarından ilham alan ayırt edici ana hatlarını oluşturmak için geniş, tek alüminyum levhalardan şekillendirilmiş gövde panelleriyle tamamen el yapımı.
 
Müşteri, Rolls-Royce Coachbuild Designers'a benzersiz renkleri ve karmaşıklıkları nedeniyle kendi özel koleksiyonundan kişisel olarak seçilen dört inci kabuğundan oluşan bir seçki sundu.
Kabuklar, Rolls-Royce tarafından şimdiye kadar yaratılmış en karmaşık kaplamalardan biri olan dış renk için ilham kaynağı oldu.
Boat Tail'in teknik elyaf alt eşiklerinde pembe altın dokuma bir iplik bulunuyor.
 
Benzersiz 'kelebek tasarımı' süitine ev sahipliği yapan arka güverte, hassas ve sofistike bir görünüm sağlamak için saten fırçalanmış bir yüzey ile pembe altın kaplama ince çizgilerle Royal Walnut ile kaplanmış.
 
Yukarıdan bakıldığında, parlak ön ve yan perspektiflerin aksine, buzlu motor kaputu ve dokunsal ahşap arka güvertenin uyumlu bir dengesi ve saten etkisi gözlemleniyor.
 
Önden bakıldığında, tek bir katı alüminyum kütükten öğütülmüş Pantheon ızgarası, pembe altından yapılmış bir Ecstasy Ruhu ile süsleniyor.
 
Coachbuild Tasarım Birimi Alex Innes; “Boat Tail, yaratıcılık ve yaratıcı özgürlükte bir adım değişikliğidir. Elle bir motorlu araba inşa etmek, yeni bir keşif ve olasılık alanı sunuyor.
Normal sanayileşmiş yöntemlerin yasaklayacağı şeyleri başarabilir ve zorlukları çözebiliriz. Bu iki dünyanın hikayesidir: tarihi teknikler ve köklü zanaat ile mümkün kılınan çağdaş tasarımlı modern bir motorlu araba. Gerçekten eşsiz. “Coachbuild, Lüks Bir Ev olarak çalışmalarımızı yeni bir alana taşıyor; sektörümüzün haute couture'udur. Ve bir marka olarak Rolls-Royce için hem köklerimize dönüş hem de geleneksel otomotiv üretiminde imkansızı çarpıcı bir gerçekliğe dönüştürdüğümüz çağdaş bir devrim."
 

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.