SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Suvmarket'den Depo Dolduran Bayram Kampanyası- Basın Açıklaması » Horoz Bolloré Logistics Tüm Dünyada Çevreyle Dost ve Daha Yeşil Lojistik Çözümler Sunuyor- Basın Açıklaması » Stellantis Türkiye, “Sosyal Medyanın En İyi Kullanımı” ve “En İyi Kriz Yönetimi” kategorilerinde iki altın madalyanın sahibi oldu- Basın Açıklaması » İkinci Elde Fiyatlandırma Sorunu Yaşayan Sigorta ve Finans Şirketlerine Cardata'dan Çözüm- Basın Açıklaması » İBB 2 metro hattı inşaatı İçin Yeniden İhaleye çıkacak » Roca; tasarım odaklı yeni koleksiyonu Ona'yı Türkiye'de kullanıcılarıyla buluşturdu. - Basın Açıklaması » Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE FORUM 2022'de Esneklik ve Sürdürülebilirlik için Virtual Twin Deneyimlerini Sergiledi - Basın Açıklaması » “Şehrini Geliştir” yarışmasında ödüller sahiplerini buldu- Basın Açıklaması » Türkiye Ekonomi Gündemi - 27 Haziran » Dünya borsaları tatil takvimi » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü » Dünya ekonomi gündemi » Hyundai IONIQ 6 Gün Yüzüne Çıkmaya Hazırlanıyor.- Basın Açıklaması » Acer BC270U monitörler, ergonomik tasarımları ile profesyonel kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor- Basın Açıklaması » MEXT, Dünya Devleri ile Birlikte Silikon Vadisi’nde Türkiye’yi Temsil Etti- Basın Açıklaması » Kerry Group, 50.yılını kutluyor - Basın Açıklaması » Ekomaxi, 42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda modüler GRP su deposu teknolojisini tanıtacak- Basın Açıklaması » SAS Hackathon 2022 ödülleri verildi- Basın Açıklaması » TSKB ve İKSV iş birliğiyle kurulan Yarının Kadın Yıldızları Eğitim Destek Fonu 5. yılında- Basın Açıklaması » Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, e-ticaret siteleri ve online satıcılar için 4 yazlık strateji verdi.-Basın Açıklaması

CNR EVTEKS - Uluslararası CNR Ev Tekstili Fuarı, 26’ncı kez ziyaretçilerine kapılarını açıyo- Basın Açıklaması

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük fuarlarından biri olan CNR EVTEKS - Uluslararası CNR Ev Tekstili Fuarı, 26’ncı kez ziyaretçilerine kapılarını açıyor. 10-14 Eylül 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan fuarı, bu yıl 100 binin üzerinde sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Dünyanın en büyük ev tekstili ve dekorasyonu fuarlarından biri olan CNR EVTEKS - Uluslararası CNR Ev Tekstili Fuarı, bu yıl 26. kez kapılarını açıyor. İhracatın ve turizmin başkenti Antalya’da düzenlenecek fuar, 120 ülkeden, yerli ve yabancı 100 binin üzerinde ziyaretçiyi 60 bin metrekarelik alanda buluşturacak.

CNR EVTEKS Fuarı, bu yıl 5 gün boyunca 130 ülkeden yüzlerce firmaya ev sahipliği yapacak. Fuarda ev tekstili, kontrat tekstil, tasarım, zemin ve duvar kaplamaları alanlarındaki yeni ürün ve koleksiyonlar sergilenecek.

100 binlerce ev tekstili ürünü tek çatı altında

CNR EVTEKS’in, ürün portföyü ve çeşitliliği ile tüm dünyanın en ilgi çeken fuarları arasında yer aldığını dile getiren CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem; “100 binlerce ev tekstili ürününü tek çatı altında CNR EVTEKS Fuarı’nda buluşturacağız. İç mimarlar, tasarım ve konsept mağazaları, mobilya showroomları, distribütörler, ithalatçılar, toptancılar, mağazalar, zincir mağazalar, kontrat firmaları ve otellerden profesyonel alıcıların ziyaret edeceği fuarda, Avrupa, Orta Doğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika ve BDT Ülkeleri'nden sektör profesyonelleri ağırlayacağız” dedi.

Antalya ev tekstili ihracatının da merkezi olacak

Ürün portföyü ve çeşitliliği ile tüm dünyanın en ilgi çeken fuarları arasında yer alan CNR EVTEKS Fuarı’nın global ev tekstili ticareti açısından en uygun tarih olan 2022 Eylül’de yapılacak olması, katılımcı firmaların yabancı alım gruplarıyla çok daha fazla iş ilişkileri kurması açısından hayati önem taşıyor.

Antalya’nın, turizmin yanında ev tekstili ihracatının da merkezi olacağını vurgulayan Erem; “Fuara yabancı alıcılar oldukça ilgi gösteriyor. Özellikle Rusya’daki fuarların iptal olması nedeni ile Rus ve Ukraynalı alıcıların da sabırsızlıkla beklediği fuar için sadece Rusya’dan 12 binin üzerinde satın almacı online bilet rezervasyonu yaptırdı. Fuarın toplam yabancı online bilet rakamı ise daha şimdiden 26 binin üzerine çıktı. Yerli alıcıların da yoğun ilgisini çeken Antalya, CNR EVTEKS’i ziyaret edecek alım guruplarına, çok büyük ticaret anlaşmaları imzalamanın yanında, fuar ziyaretlerini kısa bir tatil fırsatına çevirme olanağı da sağlayacak” dedi.


SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.