SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» TCMB, BAE ile yaklaşık 5 milyar dolarlık döviz swap anlaşması imzalandı (Enver Erkan/Tera Yatırım ) » HİNDİSTAN'DA SENSEX ENDEKSİ %1.08 DÜŞÜŞLE 60098,82 PUANDAN KAPANDI » IRAK PETROL BAKANI: BORU HATTINDA AKIŞIN DURMASI İHRACATI ETKİLEMEYECEK, DAHA SONRA EK AKIŞLARLA TELAFİ EDİLECEK » IRAK PETROL BAKANI: KERKÜK BORU HATTI CEYHAN'A ŞU ANDA GÜNLÜK 75.000 VARİL POMPALIYOR » İran Cumhurbaşkanı Reisi bugün Moskova'da Putin'le görüşecek » Kremlin: Erdoğan, Kiev’i Minsk anlaşmalarını uygulamaya ikna edebilirse bundan memnuniyet duyarız - Sputnik » İTALYA'DA CARİ İŞLEMLER DENGESİ KASIM'DA: +4.58 MİLYAR EURO (ÖNCEKİ: +5.51 MİLYAR EURO) » Tablo- 19 Ocak Günü Belirlenen Merkez Bankası Döviz Kurları ve Altın Fiyatları (Saat 13:00) » YUNANİSTAN'DA İŞSİZLİK KASIM'DA %13.3 » KREMLİN: GÜVENLİK ÖNERİLERİNE ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YAZILI CEVAP BEKLİYORUZ » KREMLİN: UKRAYNA ÇEVRESİNDE GERGİNLİK ARTIYOR VE ALMANYA DAHİL ORTAKLARIMIZ BUNA DİKKAT ETMELİ » KREMLİN : ENFLASYON SEVİYELERİ KABUL EDİLEMEZ, ADIMLAR HEDEF SEVİYELERİNE GERİ DÖNMEK İÇİN ATILIYOR » AKLease ile Proparco arasında 35 milyon dolarlık yeni bir kredi anlaşması imzalandı - Basın Açıklaması » RUSYA'NIN 5 YILLIK CDS'LERİ SALI KAPANIŞA GÖRE 2 BAZ PUAN ARTARAK 201 BAZ PUANA YÜKSELDİ - IHS MARKIT » İTALYA MERKEZ BANKASI: YABANCI YATIRIMCILAR KASIM'DA 13.4 MİLYAR EURO TUTARINDA İTALYAN DEVLET TAHVİLİ SATTI » İNGİLTERE'DE KONUT SQATIŞLARI KASIM'DA YILLIK %+10.0 » Son Rus barış güçleri de Kazakistan'dan ayrıldı - Sputnik » EURO BÖLGESİ'NDA İNŞAAT ÜRETİMİ KASIM'DA YILLIK %+0.5 (ÖNCEKİ: %+3.6) » EURO BÖLGESİ'NDA İNŞAAT ÜRETİMİ KASIM'DA AYLIK %-0.2 (ÖNCEKİ: %+0.6) » Modova Başbakan Yardımcısı: Gazprom, Moldova'nın Ocak ayı gaz ödemesini erteleme talebini reddetti, 20 Ocak'tan itibaren arzı durdurabilir

Tommy Hılfıger İzmir'de yeni mağaza açtı - Basın Açıklaması

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Tommy Hilfiger, İzmir'deki yeni mağazasının açıldığını duyurdu. Üç kuyular 14. Sok. No:22 Mağaza No 1B36-1B37, 35140 İzmir adresindeki mağaza yeni İstinye Park Alışveriş Merkezi'nde yer alıyor. Ünlü alışveriş merkezi kapalı ve açık alanlarında çeşitli lüks moda ve yaşam tarzı markalarına ev sahipliği yapıyor. İzmir'deki üçüncü TOMMY HILFIGER mağazasının açılışıyla markaya yönelik yüksek tüketici talebine yanıt verilmesi amaçlanıyor.
İzmir'de 3.390 metrekare büyüklüğündeki mağaza, marka mirasını ve DNA'sını sade ve modern yüzeyler ile aydınlık, ferah bir estetikle harmanlayan global Tommy Hilfiger mağaza tasarım konseptini yansıtıyor. Mağazada, unisex ve çok yönlü bir konsept öne çıkarken ürün sunumunda, modaya odaklanılarak, asılı ve katlanmış ürünlerle hikaye anlatımı fırsatları artırılıyor. Yeni mağazanın açılışında 2021 Yaz/Pre-fall ve Sonbahar Kadın, Erkek, Aksesuar, Ayakkabı ve Jean Koleksiyonları ile birlikte kadınlar ve erkekler için Lisanslı Ürünler sergileniyor.
Tommy Hilfiger'ın yeni mağazasında da COVID-19 kuralları doğrultusunda çalışanların ve tüketicilerin sağlığını korumak ve güvenliğini sağlamak amacıyla her türlü önlem uygulanıyor.
Dünya çapında 100'den fazla ülkedeki 2.000'i aşkın TOMMY HILFIGER mağazası arasında Londra'da Brompton Road ve Regent Street, Tokyo'da Omotesando ve Düsseldorf'taSchadowstraße adresinde olmak üzere dört global amiral mağaza yer alıyor. Amsterdam, Pekin, Berlin, Cannes, Köln, Dublin, Floransa, Frankfurt, Hamburg, Helsinki, Hong Kong, İstanbul, Lima, Lüksemburg, Madrid, Mexico City, Milano, Moskova, Mumbai, Münih, Osaka, Panama City, Punta del Este, Santiago, SãoPaulo, Seul, Şanghay, Singapur, Sydney, Viyana ve Zürih şehirlerinde ise anchor mağazalar bulunuyor.
Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.