SEKTÖREL HABERLER

ÖNEMLİ GELİŞMELER

» Gun Baslangici (Test) » Türkiye Ekonomi Gündemi - 28 Eylül » Dünya Borsaları Tatil Takvimi » Dünya Merkez Bankaları Günlüğü - 28 Eylül - 25 Kasım » Dünya Ekonomi Gündemi » Samsung Members üyelerinin Galaxy cihazlarıyla ilgili favorileri belli oldu - Basın Açıklaması » Epson’dan yüzde 90 tasarruflu yazıcı: EcoTank L14150 - Basın Açıklaması » Crown FC 5225 serisi akülü forkliftlerde kaçırılmaz sonbahar fırsatı - Basın Açıklaması » İstanbul Deprem Haritası Yayınlandı - GABORAS » Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığıyla Esenyurt'ta inşa edilen 'Meydan Ardıçlı' projesi, ulusal ve uluslararası markaların radarına girdi - Basın Açıklaması » Geleneksel finans Ethereum ve DeFI ile dönüşüyor - Basın Açıklaması » Teknopark onayı alan Ovinot ile tüm işlemleri tek ekranda - Basın Açıklaması » ESMO 2020 Kongresi’nde İmmüno-Onkolojik Kombinasyon Tedavisinin Torasik Kanserlere Etkisine Dair Önemli Sonuçlar Açıklandı - Basın Açıklaması » PepsiCo, tüm dünyada %100 yenilenebilir elektrik kullanmayı hedefliyor - Basın Açıklaması » Panasonic yapay zeka tabanlı güvenlik uygulamaları alanında A.I.Tech ile birlikte çalışıyor - Basın Açıklaması » Demet İkiler, bu yıl da dünyada rol model olan 100 kadın kahramandan biri oldu - Basın Açıklaması » LG’den Uzaktan Eğitime Destek İçin TV Bağışı - Basın Açıklaması » Migros Tedarikçileri ile Gıda İsrafına Dur Diyecek - Basın Açıklaması » Petrol, gaz ve bina otomasyonu sektörlerine yönelik siber saldırılar 2020'nin ilk yarısında arttı - Basın Açıklaması » In Street Mardin’deki ilk mağazasını açtı - Basın Açıklaması

Güzellik sektörünün yeni teknolojileri, güzellik trendleri, ürün ve hizmetleri, Ankara'da buluştu-Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Güzellik sektörünün yeni teknolojileri, güzellik trendleri, ürün ve hizmetleri, Ankara'da buluştu. 141 markanın katılımıyla gerçekleşen fuarda, ülkemizde üretilen ve yurt dışına ihraç edilen güzellik cihazları büyük beğeni topladı. 2020 trendlerinin anlatıldığı söyleşiler, uygulamalı hizmetler renkli görüntülere sahne oldu.
Türkiye'nin en güzel buluşma noktaların biri olan ve TGExpo tarafından düzenlenen "Güzellik ve Bakım Fuarı" 26-29 Eylül tarihleri arasında Ankara'da yapıldı. Türkiye'nin birçok bölgesinden kolay ulaşım sağlanan fuara, farklı illerden sektör profesyonellerinin yoğun ilgisi oldu. Çevre illerin ekonomik sıçrama yapması adına olumlu bir adım atıldığı ve B2B buluşmalarla 10 milyon Euro civarı iş hacmi yaratıldığı belirtildi. Plastik Cerrahların, dermatologların, diyetisyenlerin, kuaförlerin, otel yöneticilerinin ve güzellik merkezlerinin yoğun ilgi gösterdiği fuarda, güzellik trendleri, gelişmiş teknolojiler, yeni ürünler, yöntemler ve hizmetler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
31. Uluslararası Güzellik & Bakım, Profesyonel Kozmetik ve Saç, Spa & Wellness Ürün ve Ekipmanları Fuarı, Ankara Congresium Fuar ve Kongre Merkezinde yapıldı ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran fuarı ziyaret ederek, yerli üretim cihazlar hakkında görüş aldı. Güzellik cihazlarını deneyimleyen Baran, ATO'nun 43 No'lu Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları Meslek Komitesi Başkanı Ömer Sarıoğlu'ndan sektör hakkında bilgi aldı. Başkenti güzelleştirmek için çalıştırdıklarını söyleyen Ömer Sarıoğlu, katılımcıların hedeflerini gerçekleştirdiğini ve sektörü birleştiren bir organizasyon olduğunu söyledi.
Katılan firmalar ve ziyaretçiler uzun bir aradan sonra Ankara'da ilk kez yapılan fuara katılmaktan memnun olduklarını dile getirdi. Fuarda; Bbglow Kirpik Lifting - Eyüp Gültekin, 2020 Makyaj Trenleri - Corci Makyaj Show, Temel Makyaj Eğitimi - Adil Gök, Kaş Tasarımı Emel Baloğlu, İğneli Epilasyon Eğitimi hakkında Demet Oğuş bilgi verdi. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Tuba Hilal Güçlü 2020 Medikal Estetik Trendleri hakkında konuşma yaptı. Sektörün ilgili dernek, oda, federasyonlarından gelen uzmanların yaptığı panel ve Ankara Profesyonel Kuaförlerinin yaptığı "Saç Show" renkli görüntülere sahne oldu.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Yaman Döviz A.Ş.